20-09 | | | | nb | € 1.500 | gazelle ami c8 hms 2019 ebike - midden motor-meteor grey |
20-09 | | | | ov | € 2.000 | trek procaliber 9.7 - in werkelijke nieuwstaat - maat l |
20-09 | | | | ge | | driewiel fiets senioren |
20-09 | | | | li | € 700 | sportieve stevens tourpedelec xcross e6x |
20-09 | | | | gr | € 1.300 | mountainbike |
20-09 | | | | li | € 700 | ghost lector 2.9 mountainbike maat 19 inch (nieuwstaat) |
20-09 | | | | ov | € 2.200 | prachtige gazelle ultimate c5 met bosch performance + 500wh |
20-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle arroyo c8 elite elektrische damesfiets 49cm |
20-09 | | | | zh | € 30 | buitenbanden 20 inch (20x1.75) schwalbe marathonplus, 2stuks |
20-09 | | | | ut | € 3.000 | orbea alma m-pro mountainbike (05-2023) |
20-09 | | | | ov | € 2.500 | prachtige gazelle grenoble c8 hmb (500wh) bosch middenmotor |
20-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle chamonix t10 elektrische fiets 630wh 61cm |
20-09 | | | | ov | € 1.900 | superlichte trek procaliber 9.7 2022 xl + diverse upgrades |
20-09 | | | | ov | € 450 | koga vector herenfiets framemaat 57 |
20-09 | | | | li | € 250 | cannondale atb |
20-09 | | | | ge | | cannondale scalpel ht carbon 3 2022, xl |
20-09 | | | | nh | € 2.200 | racefiets ridley noah fast mt l (2021) ultegra di2 |
20-09 | | | | ov | € 2.500 | e bike gazelle grenoble c8 elektrische damesfiets met bosch |
20-09 | | | | zh | | mountainbiker sensa sella tnt 29 inch maat 21 nieuwstaat |
20-09 | | | | ov | € 1.500 | e bike scott sub electrische fiets met bosch middenmotor |
20-09 | | | | zh | € 2.700 | sparta c-grid ltd d56cm nieuw scherp geprijsd |
20-09 | | | | ov | € 2.000 | e bike batavus finez exclusive electrische fiets met riem |
20-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle ultimate c5 elektrische fiets met riem 53cm |
17-09 | | | | zh | | voorwiel 28 inch naaf dynamo en rvs spaken 2 banden schwalbe |
15-09 | | | | ov | | schwalbe banden spatborden stuurpen mtb 27,5 |
| | | | | € 1.500 | e bike scott sub electrische fiets met bosch middenmotor |
| | | | | € 2.000 | e bike batavus finez exclusive electrische fiets met riem |
| | | | | € 2.500 | e bike gazelle grenoble c8 elektrische damesfiets met bosch |
20-09 | | | | zh | | flyer gotour 7.23 2024 dames |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon plus 47-406 (20x1.75) - zwart |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon plus 42-590 (26 x 1 3/8) - |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe big apple 55-559 (26x2.15) - zwart met |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon plus 40-635 (28x11/2) - zwart |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon plus 40-622 - zwart met |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe big apple 50-622 (28x5/8) - zwart met |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe fat frank 50-622 - coffee |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe lugano 25-622 - zwart - vouwband |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe big apple 55-406 (20x2,15) - zwart met |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe big apple raceguard 26 x 2.00 / 50-559 |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe delta cruiser plus 24 x 1 3/8 / 37-540 |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon plus smartguard 28 x 1.10 / |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe big apple raceguard 24 x 2.00 / 50-507 |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon e-plus 28x1.40 / 37-622 mm - |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon e-plus 28x1.75 / 47-622 mm - |
20-09 | | | | nh | | buitenband schwalbe marathon e-plus 28x2.15 / 55-622 mm - |
20-09 | | | | nh | | band en tube afdichtingsvloeistof schwalbe doc blue tire |
19-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle chamonix t10 elektrische fiets 630wh 61cm |
19-09 | | | | ov | € 2.500 | e bike cannondale tesoro electrische fiets met bosch cx |
18-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle arroyo c8 elite elektrische damesfiets 49cm |
18-09 | | | | ov | € 2.000 | e bike sinus winora ix10 elektrische fiets | bosch cx 85nm |
18-09 | | | | ov | € 1.500 | e bike scott sub electrische fiets met bosch middenmotor |
18-09 | | | | ov | | e bike batavus finez exclusive electrische fiets met riem |
16-09 | | | | ov | € 2.500 | e bike gazelle grenoble c8 elektrische damesfiets met bosch |
15-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike flyer upstreet 4 bosch performance cx met 625wh accu |
15-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle ultimate c5 elektrische fiets met riem 53cm |
13-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike scott sub tour elektrische fiets met middenmotor |
12-09 | | | | ov | € 2.000 | e bike giant anytour e+ electrische fiets met 500wh accu |
12-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike kalkhoff electrische fiets (xl) riem + 500wh accu |
11-09 | | | | ov | € 2.200 | e bike gazelle arroyo c7+ elite electrische fiets met 500wh |
11-09 | | | | ov | € 2.500 | e bike gazelle ultimate c5+ electrische fiets 57cm met riem |
11-09 | | | | ov | € 1.500 | set scott sub electrische fietsen met bosch middenmotoren |
11-09 | | | | ov | € 2.500 | e bike gazelle arroyo c8 elite electrische damesfiets 61cm |
07-09 | | | | ov | € 2.000 | e bike flyer upstreet electrische fiets met 600wh accu |
07-09 | | | | ov | € 2.000 | e bike ktm macina tour 510 bosch performance middenmotor |
05-08 | | | | zh | € 1.130 | noord ebike renew inclusief garantie en btw factuur |
05-02 | | | | gr | € 1.300 | nieuwe sparta c-ready fit unisex e-bike (batavus fonk e-go) |
18-01 | | | | zh | € 1.040 | cube nuroad ws racefiets dames stonegrijs 20v -2022 |
18-01 | | | | zh | € 3.000 | cube reaction hybrid pro e-mtb 29 inch zwart 625 wh |
21-12 | | | | zh | € 1.140 | cube nuroad ws racefiets dames rose/lightgrijs 20v |
07-12 | | | | zh | € 850 | cube nature pro herenfiets goud/zwart 30v |
26-11 | | | | zh | € 850 | cube nature pro dames zilvergroen/zwart 30v - 2022 |
26-11 | | | | zh | € 950 | cube access ws race mtb 27.5 inch sparkgroen 22v |
26-11 | | | | zh | € 950 | cube access ws race mtb 29 inch petrol metallic 22v |
26-11 | | | | zh | € 760 | cube access ws pro mtb 29 inch sienna/blush 18v |
26-11 | | | | zh | € 850 | cube nature pro heren frosthwite/grijs 30v |
26-11 | | | | zh | € 950 | cube access ws race mtb 29 inch sparkgroen 22v |
26-11 | | | | zh | € 760 | cube access ws pro mtb 29 inch zwart/galactic 18v |
26-11 | | | | zh | € 1.800 | cube nuroad race fe racefiets heren zwart/grijs 22v - 2022 |