20-09 | | | | nb | € 5 | ned. nvph 2342 blok 25 jaar koningin beatrix 2005 |
20-09 | | | | nb | € 1 | ned. nvph 2418 blok zomerzegels 2006 |
20-09 | | | | nb | € 1 | ned. nvph 2417â blokken zomerzegels 2006 |
20-09 | | | | nb | € 3 | ned. nvph 2527 blok kinderpostzegels, een veilig thuis 2007 |
20-09 | | | | nb | € 1 | ned. nvph 2338 blok zomerzegels ot en sien 2005 |
20-09 | | | | li | € 1 | nvph 2569a |
20-09 | | | | nb | € 1 | ned. nvph 2349 blok weken van de kaart 2005 |
20-09 | | | | nb | € 2 | ned. nvph blok 2518 weken van de kaart 2007 |
20-09 | | | | nb | € 1 | ned. nvph 2046 blok koninklijk huwelijk 02-02-2002 |
20-09 | | | | li | € 75 | album a vol combinaties / tabs tussen nvph 1546 - 2098 lees |
20-09 | | | | nb | € 2 | ned. nvph 2211 blok kinderzegels 2003 |
20-09 | | | | nb | € 1 | ned. nvph 2339 blok zomerzegels ot en sien 2005 |
20-09 | | | | nb | € 2 | ned. nvph 2370 blok kinderzegels, veilig en wel 2005 |
20-09 | | | | li | € 1 | nvph 2565a |
17-09 | | | | nb | | blok 25 jaar koningin beatrix nvph 2342 |
17-09 | | | | zh | € 1 | nederland nvph 1335 1337 blok |
17-09 | | | | zh | € 1 | nederland nvph 1433 blok |
17-09 | | | | zh | € 1 | nederland nvph 1420 blok |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1855 gestempeld blok kinderzegels 1999 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 2010 blok gestempeld 150 jaar postzegels in nederland |
16-09 | | | | fr | € 3 | nvph 2973 - 2978 gestempeld blok rundveerassen 2012 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1279 gestempeld blok kinderzegels 1982 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1418 gestempeld blok kinderzegels 1988 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1578 gestempeld blok kinderzegels 1993 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1642 gestempeld blok zomerzegels 1995 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1661 gestempeld blok kinderzegels 1995 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1787 gestempeld blok kinderzegels 1998 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1923 gestempeld strippostzegels 2000 |
16-09 | | | | fr | € 1 | nvph 1969 gestempeld blok max eeuwe 2001 |
08-09 | | | | ze | € 3 | jaar 2002 nvph v2114 blok kinderpostzegels |
01-03 | | | | nb | | nederlands-indië 1941 - koningin wilhelmina 'konijnenburg' |
25-02 | | | | nb | | nederland 1928 - koningin wilhelmina, type 'veth', in blok |
30-08 | | | | zh | € 8 | de veluwe (2004) |
30-08 | | | | zh | € 7 | het nederlandse wad (2003) |
09-03 | | | | zh | | nederland nvph 72 postfris bl v 4 (scan sm) |
08-03 | | | | zh | | nederland nvph 76d postfris bl v 4 (scan sm) |
08-03 | | | | zh | | nederland nvph 71b postfris blok van 4 (scan b) |
31-08 | | | | zh | € 31 | suriname nvph 308 blok postfris(scan e) |
31-08 | | | | zh | € 31 | suriname nvph 308 blok postfris(scan d) |
30-07 | | | | zh | € 300 | ned indiã« nvph brandkast 1-7 postfris + cert m. (scan b) |
24-07 | | | | zh | € 40 | ned indiã« nvph 171 sp blok v 4 postfris (scan sm) |
15-05 | | | | zh | € 900 | nederland nvph 75 postfris bl v 4 (scan sm) |
07-10 | | | | zh | € 1.100 | nederland nvph 30b-33a postfris blok van 4 (scan sm) |
18-09 | | | | zh | € 140 | ned indiã« nvph 10h postfris blok van 4 (scan sm) |
15-09 | | | | zh | € 240 | nederland nvph 67d postfris blok van 4 (scan sm) |
07-05 | | | | zh | € 100 | curaã§ao nvph 153-57 postfris ongetand blok v 4 (scan a) |