laatste zoekopdrachten: 1.8 5v t s3 fischer rc race x3 2.0i x drive high executive minelab excalibur cm fischer rc minelab equinox 800 gt3 rs 2023 aircopomp airco compressor alfa stone temple pilots kennis kids leer lezen letters dl650v 2004 2008 suzuki rempomp d1 lion toys car daf solex jas karoq paar zwart blauw 39 40

soortgelijke zoekopdrachten: kunst-antiekbrocantecuriosaantiekkunstmeubelkandelaarsbrons kandelaarsstijl bronsbronzen kandelaarsbegin 20e eeuwkandelaar brons
24-11marktplaatsantiekov€ 45bronzen kerk kandelaars
24-11marktplaatsantieknh€ 35bronzen kandelaars
24-11marktplaatsantiek18e eeuwse bronzen kandelaars
24-11marktplaatsantiekgeantieke bronzen kandelaar
24-11marktplaatsantiekge€ 65grote kandelaar brons
24-11marktplaatsantieknb€ 40prachtig design brons sculptuur kandelaar
24-11marktplaatsinrichtingflkandelaar (lampvoet) - antiek - brons gepatineerd
22-11marktplaatsantieknh2 antieke franse bronzen kandelaars
20-11marktplaatsantiekzhkandelaar brons
 marktplaatsantieklistel 17e eeuwse bronzen kandelaars, hexagonaal met gravering
 marktplaatsantiekli17e eeuwse penkandelaars op bol poten
 marktplaatsantieknh€ 65bronzen kandelaar 5 arms
 marktplaatsantiekli€ 900antiek paar engelse regency kandelaars c. 1815
 marktplaatsantiekutop zoek naar unieke antieke voorwerpen
 marktplaatsantiekzhblackamoor bronzen kandelaars
 marktplaatsantiekov€ 45bronzen kandelaars
 marktplaatsantiekfrantieke kandelaars
 marktplaatsantiekovart deco nouveau religie kandelaar kruisbeeld brons
 marktplaatsantiekli€ 200prachtig oud bronzen paard
 marktplaatsantiekut€ 900grote bronzen empire stijl 5-lichts kandelaars
 marktplaatsantiekfr€ 9mooie grote bronzen kandelaar
 marktplaatsantieknh€ 800antiek paar bronzen kandelaars gedragen door een adelaar
 marktplaatsinrichtingov€ 13mooie franse lelie kandelaar
28-02marktnetantieknbsoldaat kaarsenhouder (2) - biedermeier - brons
26-02marktnetantieknbkandelaar (2) - brons - eerste helft 18e eeuw
20-02marktnetantieknbkandelaar - brons (verguld) - eerste helft 20e eeuw
18-02marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (gepatineerd) - 19e eeuw
18-02marktnetantieknbkandelaar (1) - brons
17-02marktnetinrichtingnbzeldzame grote italiaanse rococo kandelaars verguld brons -
14-02marktnetantieknbkandelaar (2) - gepatineerd brons
14-02marktnetantieknbkandelaar (2) - rococo stijl - brons - eind 19e/20e eeuw
14-02marktnetantieknbkandelaar (2) - lodewijk xvi-stijl - brons - begin 20e eeuw
13-02marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (verguld), marmer - 20e eeuw
11-02marktnetantieknbelegante kandelaars met emaille - brons, emaille - eerste
10-02marktnetantieknbbies versierd met putto en bloemen - brons, porselein -
07-02marktnetantieknbkandelaar - brons - begin 20e eeuw
07-02marktnetantieknbwandkandelaar (2) - rococo stijl - brons - begin 20e eeuw
05-02marktnetantieknbcandelabrum, altaarkandelaars (2) - brons (verguld) - 19e
31-01marktnetinrichtingnbempire stijl - marmer, brons en vergulde messing - lancini
30-01marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (gepatineerd) - begin 20e eeuw
30-01marktnetantieknbkatten kandelaars / kat met kop & amp; soucer - brons
27-01marktnetantieknbkandelaar (2) - brons - 17e eeuw
23-01marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (verguld) - eind 19e eeuw
22-01marktnetantieknbkandelaar - brons - begin 20e eeuw
19-01marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (verguld) - eind 19e eeuw
17-01marktnetantieknbkandelaar, kandelaar - brons (verzilverd) - begin 20e eeuw
14-01marktnetantieknbpiano kandelaars (2) - brons
11-01marktnetantieknbkandelaar (2) - lodewijk xvi-stijl - brons (verguld) - eind
09-01marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (verguld) - begin 20e eeuw
06-01marktnetantieknbkandelaar (2) - barok stijl - brons - 19e eeuw
21-12marktnetantieknbpaar schansen, kandelaars - brons
19-12marktnetantieknbpaar cherub kandelaars (2) - brons (verguld) - begin 20e
11-12marktnetantieknbkandelaar (2) - brons (verguld/verzilverd/gepatineerd/koud
11-12marktnetinrichtingnbbronzen vergulde franse top pendule, regency stijl 1860
06-12marktnetantieknbcandlesticks - five arms (2) - brons - about 1900
02-12marktnetantieknbcandlesticks with extinguisher - five arms (2) - brons
29-11marktnetantieknbkandelaar (2) - lodewijk xvi-stijl - brons (verguld) - 19e
19-11marktnetantieknbkandelaar (2) - rococo stijl - brons, koper - late 19th/
16-05marktnetbouwzhromantische priëlen vogel volières en rozenbogen van metaal