laatste zoekopdrachten: nvph port 22 postfris 1.8 vvt i dynamic business limited galaxy a32 5g 128gb android 13 grill audi a3 8v grille rs vti allure cabrio p460e dynamic se 2008 middelste ruit 112a8 tt ece106 blauw 128gb tfsi sq5 quattro panorama rs stoelen pakje 3 delig aang brandende aarde martin sellier instap tuig nylon beige pad full volkswagen sportsvan
zoek naar het enkelvoud brons empire

soortgelijke zoekopdrachten: spiegelklokinrichtinglampantiekkunstmeubelbronzen empireempire stijlempire spiegelantieke kast
11-11marktplaatsantiekantieke empire zwart gelakte zinken kastagnevaas
11-11marktplaatsantieknbempire – vadertje tijd - in brons - vroeg 19e eeuw
11-11marktplaatsantiekge€ 550antieke empire secretaire €550. marmeren zuilen
09-11marktplaatsantiekli€ 280empire kroonluchter massief brons
08-11marktplaatsantieknbempire pendule anno 1810-1820
05-11marktplaatsantiekzhgepatineerde bronzen empire vaas
31-10marktplaatsantiekzhempire gueridon of bijzettafel
23-10marktplaatsantiekutbijzondere bronzen vuurvergulde pendule
19-10marktplaatsantiekbijzonder grote bronzen luster empire 5 engelen
23-09marktplaatsantiekutgrote antieke empire bronzen kandelaars 73 cm
22-09marktplaatsantiekfrantiek bronzen paard empire 19e eeuw
21-09marktplaatsinrichtingovgrote gave empire bronzen tafel lamp
07-09marktplaatsantiekge2 empire bronzen plaquettes adelaar ingelijst
03-09marktplaatsinrichtingovantieke bronzen empire kristallen kroonluchter i
24-08marktplaatsinrichtingovantieke bronzen empire kristallen plafonnière
 marktplaatsantiekut€ 400empire charles x pendule frankrijk ca.1830
 marktplaatsantiekge€ 220antiek engels 18 eeuwse lantaarn klok uurwerk. 24x24. €220
 marktplaatsantiekge€ 15018 eeuws engels uurwerk 25x25 cm. €150
 marktplaatsantiekge€ 540groot grenenhouten boegbeeld 130 cm hoog. € 540
 marktplaatsantiekzh€ 130prachtige antieke kaptafel spiegel messing brons
22-10marktnetantiekzhgrote schouwspiegel facet geslepen in mahonie met brons
22-10marktnetantiekzhgrote empire spiegel bloemmahonie met ebbenhout en brons
22-10marktnetantiekzhantieke kandelaren / stel van 2 bronzen deels vergulde
22-10marktnetantiekzhantieke kasten / jansen en zn amsterdam bibliotheekkast /
22-10marktnetantiekzhantieke kast / franse empire chiffonnière met 4 deuren, 2
22-10marktnetantiekzhantieke spiegels / empire kapspiegel ca. 1810 met 3 kleine
22-10marktnetantiekzhantieke spiegel / hollandse empire spiegel met brons en
22-10marktnetantiekzhantieke kast / hollandse mahonie empire stijl vitrine ca
22-10marktnetantiekzhantieke tafels / kapitale empire stijl bibliotheektafel /
22-10marktnetantiekzhantiek bureaus / brede empire secretaire met boekenkasten /
22-10marktnetantiekzh€ 1.000grote schouwspiegel facet geslepen in mahonie met brons
22-10marktnetantiekzh€ 1.300grote empire spiegel bloemmahonie met ebbenhout en brons
22-10marktnetantiekzh€ 4.400antieke kasten / jansen en zn amsterdam bibliotheekkast /
22-10marktnetantiekzh€ 850antieke kandelaren / stel van 2 bronzen deels vergulde
22-10marktnetantiekzh€ 900antieke spiegel / hollandse empire spiegel met brons en
22-10marktnetantiekzh€ 900antieke spiegels / empire kapspiegel ca. 1810 met 3 kleine
22-10marktnetantiekzh€ 3.700antieke kast / franse empire chiffonnière met 4 deuren, 2
22-10marktnetantiekzh€ 4.500antiek bureaus / brede empire secretaire met boekenkasten /
22-10marktnetantiekzh€ 3.000antieke kast / hollandse mahonie empire stijl vitrine ca
22-10marktnetantiekzh€ 8.000antieke tafels / kapitale empire stijl bibliotheektafel /
21-02marktnetinrichtingnbeen zeldzame franse figuurpendule, 'allegorie op muziek' -
31-01marktnetinrichtingnbempire stijl - marmer, brons en vergulde messing - lancini
27-01marktnetinrichtingnba large french ormolu empire pendule - gerard, paris -
23-11marktnetantieknbinktstel met bronzen adelaar - empire stilj - brons, marmer