22-11 | | | | nh | € 3 | poepspel 6 |
22-11 | | | | ge | € 4 | ezelen kaartspel |
22-11 | | | | dr | € 6 | arbeid ter discipline en bestraffing. veenhuizen 1823-1859 |
20-11 | | | | nb | € 8 | vintage schilderijtje c. vd windt (220322) |
19-11 | | | | dr | | gitterbox gitterboxen gaasbox gaascontainer |
19-11 | | | | dr | € 13 | rongen voor stapelracks 210 cm |
19-11 | | | | ov | € 14 | renault sport windt |
19-11 | | | | nb | | niet meer dan eerlijk (jaap van der windt) |
18-11 | | | | dr | | kunststof pallet, pallets, kunststof, vlonder, |
18-11 | | | | zh | | wsi vd windt |
17-11 | | | | gr | | koelbox voor in de auto |
17-11 | | | | zh | | crespo stoelen |
15-11 | | | | ge | | kinderstoeltje |
14-11 | | | | zh | | kinderwagen |
08-11 | | | | nb | | compressor |
28-10 | | | | ut | | windt, jaap van der; niet meer dan eerlijk |
22-10 | | | | nh | € 2 | vitos windt zich op- yves sinclair |
20-10 | | | | nh | | chris van der windt ets 'boerderij', gesigneerd |
01-10 | | | | dr | € 1.800 | marijke van der windt - schilderij |
05-08 | | | | ge | | tekno scania van der windt |
05-08 | | | | nb | | niet meer dan eerlijk (jaap van der windt) |
03-08 | | | | zh | | gebr. v d windt |
| | | | | | kunststof pallet, pallets, kunststof, vlonder, |
| | | | | € 75 | gaascontainer, gitterbox, gaasbak, container, kuubskist |
30-08 | | | | ut | | massey ferguson dm 367 fq-kc |
13-06 | | | | ut | € 220.000 | lamborghini huracan lp580-2 v10 - rosso mars (bj 2015) |
17-05 | | | | ut | | massey ferguson rk 1404 trc-pro |
19-02 | | | | ut | | massey ferguson rb 4160 v protec |
22-03 | | | | nb | € 5 | swiebert windt zich op - facet - 48 stukjes |
25-02 | | | | dr | | 238 - wat mij betreft memoires van corry brokken |
24-02 | | | | nb | | anettkm - night light - xxl |
16-02 | | | | nb | | anettkm - warm and sensual - xl |
01-02 | | | | nb | | anettkm - warm-neon flowing colors (xxxl) abstract |
01-02 | | | | nb | | anettkm - great adventure ii abstract |
23-01 | | | | nb | | lantaarnklok - messing - eind 19e eeuw |
26-12 | | | | nb | | anettkm - warm and sensual vii l, minimalismus/abstract |
18-12 | | | | nb | | schoorsteenklok - brons, marmer, messing, zamak - eind 19e |
10-12 | | | | nb | | schoorsteenklok, met dame |
07-08 | | | | nb | | tina |
26-07 | | | | fr | | tina - groot tina boek |
01-03 | | | | fr | | tina |
26-09 | | | | fr | | tina |
06-02 | | | | | € 12 | ze smacht en ze krijst, de liefde |
26-05 | | | | nh | | hoe vind ik het? |