05-10 | | | | ge | € 55 | grolsch biertafeltje / grolsch kruk / grolsch beugeldop |
05-10 | | | | nb | | kerkandelaar, messing, frankrijk, 1e helft 20e eeuw |
05-10 | | | | nb | | wijwater emmertje, messing, frankrijk, eerste helft 20e eeuw |
05-10 | | | | nb | | prachtige kraan, messing, frankrijk, eerste helft 20e eeuw |
04-10 | | | | nb | | opbergbakje make-up postzegels, frankrijk, 1e helft 20e eeuw |
04-10 | | | | nb | | ceremoniële lepel, hout baoulé, ivoorkust, 1e helft 20e eeuw |
04-10 | | | | nb | | prachtig beeld vrouw, hout, bali, eerste helft 20e eeuw |
04-10 | | | | nb | | beeld vrouw, hout, bali, indonesië, eerste helft 20e eeuw |
04-10 | | | | nb | | gouden ring - (8 kt) - met koraal inleg - 1e helft - 20e eeu |
04-10 | | | | nb | | zilveren miniatuur stoeltje – 2e helft 20e eeuw |
04-10 | | | | nb | | aziatische houten masker chinees met baard 1e helft 20e eeuw |
03-10 | | | | zh | € 85 | panelen (4) - verguld gelakt hout - china - eerste helft 20e |
10-09 | | | | nb | | vingerhoed in zilver - biedermeier - 1e helft 20e eeuw |
16-08 | | | | nb | | rode gemberpot, porselein, china, tweede helft 20e eeuw |
16-08 | | | | nb | | kruisbeeld jezus, messing, nederland, eerste helft 20e eeuw |
13-08 | | | | nb | | vaas schitterend decor, porselein, china, 2e helft 20e eeuw |
13-08 | | | | nb | | gemerkte vaas, porselein, kanton, china, 1e helft 20e eeuw |
13-08 | | | | nb | | telraam, messing, marmer, china, tweede helft 20e eeuw |
13-08 | | | | nb | | floraal bord, porselein en goudverf, china 2e helft 20e eeuw |
05-10 | | | | ov | | letland 5 euro 2022 vilhelms purvitis |
08-09 | | | | zh | € 5 | expressionisme - norbert wolf |
26-08 | | | | nb | | sleeuwen, mevr. van - jeugdherinneringen |
26-08 | | | | zh | € 15 | het oordeel van de tijd |
09-08 | | | | ge | € 55.000 | mg mga 1500 roadster completely correct in the beautiful |
20-06 | | | | zh | € 18 | walther rathenau |
07-06 | | | | nb | | sleeuwen, mevr. van - jeugdherinneringen |
17-04 | | | | nb | | sleeuwen, mevr. van - jeugdherinneringen |
27-02 | | | | nb | | sleeuwen, mevr. van - jeugdherinneringen |
27-06 | | | | nb | | oude gouden broche met bloedkoralen |
27-06 | | | | nb | | antieke gouden manchetknopen |
27-06 | | | | nb | | oude zilveren bewerkte fruitschaal |
01-03 | | | | nb | | victor vasarely (1908 - 1997) (d´après) - damier - |
28-02 | | | | nb | | hammam kranen (2) - messing - eerste helft 20e eeuw |
27-02 | | | | nb | | beeld, sint (3) - gotische stijl - hout - tweede helft 19e |
26-02 | | | | nb | | turkmen turkaman yomuth - tapijt - 335 cm - 208 cm |
26-02 | | | | nb | | val saint lambert - tafellamp (1) |
26-02 | | | | nb | | royal doulton - vaas, flambeer - keramiek |
26-02 | | | | nb | | gualdo tadino - vaas - keramiek |
26-02 | | | | nb | | fruitschaal boheems - kristal |
26-02 | | | | nb | | hek (1) - ijzer (gegoten/gesmeed) - tweede helft 20e eeuw |
25-02 | | | | nb | | fontein (2) - brons - tweede helft 20e eeuw |
25-02 | | | | nb | | sin precio de reserva - 18 karaat goud - ring amethist - |
25-02 | | | | nb | | 1 pen in 800 zilver met kristallen inktpot + 1 vulpen in |
25-02 | | | | nb | | vintage lamp - kandelaar met cupido. - brons, porselein |
25-02 | | | | nb | | accessoires voor open haarden - brons - eerste helft 20e |
24-02 | | | | nb | | doos - hout, messing - eerste helft 20e eeuw |
24-02 | | | | nb | | wandelstok - hout, keramiek, messing - tweede helft 20e eeuw |
24-02 | | | | nb | | mooi knikkerspel - hout |
23-02 | | | | nb | | leeuwenmasker maakt een fontein - brons - tweede helft 20e |
23-02 | | | | nb | | tafel spiegel - brons (verguld) - eerste helft 20e eeuw |
23-02 | | | | nb | | wereldtijden klok - glas, hout - tweede helft 20e eeuw |
23-02 | | | | nb | | prenten met afbeeldingen van venus en apollo (2) - |
22-02 | | | | nb | | paar brons gepatineerde polar bears boekensteunen. art |
22-02 | | | | nb | | wandklok - porselein - tweede helft 20e eeuw |
22-02 | | | | nb | | malachiet oude beker afgewerkt met goud verguldsel - |
22-02 | | | | nb | | wandtapijt - 200 x 150 cm - textiel - tweede helft 20e eeuw |
22-02 | | | | nb | | zakhorloge - .900 zilver - eerste helft 20e eeuw |
22-02 | | | | nb | | drie krukken (3) - hout - eerste helft 20e eeuw |
22-02 | | | | nb | | lutz & amp; weiss - .835 zilver, glas |
22-02 | | | | nb | | koekoeksklok - hout - tweede helft 20e eeuw |
21-02 | | | | nb | | wandelstok - been, hout, koper - eerste helft 20e eeuw |
21-02 | | | | nb | | bing & amp; grondahl - beeld(je) - porselein |
21-02 | | | | nb | | italië - stad en landschap - ansichtkaarten (groep van 97) |
21-02 | | | | nb | | marque inconnue - beer - 1940-1949 - nederland |
21-02 | | | | nb | | richard ginori - tafellamp, 1950 - modern - messing |
21-02 | | | | nb | | cre art srl - wijnglazen (6) - kristal |
20-02 | | | | nb | | wandklok - hout, messing - tweede helft 20e eeuw |
20-02 | | | | nb | | koffieservies (1) - georgiaanse stijl - zilver |
20-02 | | | | nb | | beeld - ijzer (gegoten/gesmeed) - tweede helft 20e eeuw |