19-09 | | | | nh | € 750 | uniek boedhabeeld |
19-09 | | | | nb | € 400 | grijze hoekbank gratis levering |
19-09 | | | | nb | € 400 | groene stonewashed hoekbank, gratis levering |
19-09 | | | | | | houtkachels demo model dik geurts oval tunnel |
19-09 | | | | nb | € 30 | houten beeld |
19-09 | | | | zh | € 75 | groot zwaar houten beeld: chinees |
19-09 | | | | li | | prachtig hout beeld handgemaakte hoogt 39 cm |
19-09 | | | | nh | € 25 | groot 64cm balinees indisch houten beeld |
19-09 | | | | nb | | 2 houten beelden, ornamenten uit oude kerk, engelen heiligen |
19-09 | | | | ut | | houten beeld folklore 19e eeuw |
19-09 | | | | nh | € 50 | prachtig art deco houten beeld van vrouw |
19-09 | | | | nh | | houten beelden |
19-09 | | | | nb | | houten beeld uit balie |
18-09 | | | | nb | | antiek houten beeld maria |
16-09 | | | | dr | | mooie houten poppen beeld |
19-09 | | | | ov | € 2.200 | sidetable | oud geborsteld eiken | h78 x b160 x d40 cm |
19-09 | | | | ov | € 220 | antiek paard op standaard | india | h53 x b14 x d26 cm |
19-09 | | | | ov | € 140 | toiletplank planchet wagondelen oud eikenhout - kies maat |
18-09 | | | | ov | | zuil - sokkel- klingel- handgesneden koloniaal |
12-09 | | | | nh | | cadillac srx - online auction (2004) |
11-09 | | | | zh | | chevrolet overige roadmaster sx 6708 1949 gypsy airstream |
18-07 | | | | ge | € 18.000 | bmw 5-serie gran turismo 535i f07 high executive | 6 |
06-07 | | | | nb | € 27.000 | niesmann & amp; bischoff flair 8000 2.5tdi camper (bj 1995) |
20-06 | | | | zh | € 24 | vondsten in veere |
18-07 | | | | ut | | f53 lens fresnel a4 f +310mm |
11-05 | | | | nh | € 80 | eekhoorn , hout look , tuinbeeld |
06-04 | | | | nh | € 150 | hadgesneden houten zuil , zuil , sokkel, pilaar |
23-03 | | | | zh | € 110 | kippenhok kippenhok aanbiedingen -40% |
01-03 | | | | nb | | set bijzettafels, twee brutalist bijzettafeltjes - hout |
28-02 | | | | nb | | beeld, maria van smarten (55 cm.) - terracotta en hout - |
28-02 | | | | nb | | beeldhouwwerk, maagd - barok - hout - eerste helft 18e eeuw |
28-02 | | | | nb | | serie mooie dozen.(8) - hout |
28-02 | | | | nb | | beeld, paus pius ix - legering - tweede helft 19e eeuw |
27-02 | | | | nb | | ewa kaczmarek - ballet with birds |
27-02 | | | | nb | | russisch icoon van de opstanding van jezus, metaal |
27-02 | | | | nb | | sculptuur madonna dell'uva met kind jezus - hout - 18e/19e |
27-02 | | | | nb | | beeld - hout, messing, zamak |
27-02 | | | | nb | | beeld - hout |
27-02 | | | | nb | | beeld, sint (3) - gotische stijl - hout - tweede helft 19e |
26-02 | | | | nb | | luca alinari (1943-2019) - n. 2 opere grafiche |
26-02 | | | | nb | | soldaat met geweer en met vlag tijdens oorlog - hout |
26-02 | | | | nb | | beeld duiker - hout, ijzer (gegoten/gesmeed) |
26-02 | | | | nb | | figuur/beeld - hout, kurk |
25-02 | | | | nb | | sculptuur romeinse godin - kunstenaar. g emile - hout |
25-02 | | | | nb | | beeld, sint antonius van padua - hout - 18e eeuw |
25-02 | | | | nb | | beeld, head - hout |
25-02 | | | | nb | | beeld, onze-lieve-vrouw van conceptie (50 cm.) - polychroom |
25-02 | | | | nb | | beeld, kerststal karakter - hout - 19e eeuw |
25-02 | | | | nb | | amsterdamse school planten- / bijzettafel - hout |
25-02 | | | | nb | | beeld, sint, (51cm.) - hout - 18e/19e eeuw |
24-02 | | | | nb | | beeld, houten fragment voorstellende een arm - hout - |
24-02 | | | | nb | | mooi knikkerspel - hout |
24-02 | | | | nb | | beeld, kruis lichaam van christus - hout - begin 20e eeuw |
24-02 | | | | nb | | beeld, sint - hout - eind 18e eeuw |
23-02 | | | | nb | | beeld, (57cm.) - hout - 18e/19e eeuw |
23-02 | | | | nb | | hand carved & amp; painted - beeld(je) - hout |
23-02 | | | | nb | | beeld, wieg karakters (3) - hout, papier-maché - 19e eeuw |
23-02 | | | | nb | | beeld, st. jozef met christuskind - hout - eind 18e eeuw |
22-02 | | | | nb | | naar hippolyte moreau (1832-1927) - beeld, les ramasseurs |
22-02 | | | | nb | | houten tabakspot - hout |
22-02 | | | | nb | | beeld, sint - hout - 19e eeuw |
22-02 | | | | nb | | lamp - glas, hout, verzilverd |
22-02 | | | | nb | | beeld (1) - barok - hout (esdoorn) |
22-02 | | | | nb | | antiek houtsnijwerk - maria met jezus - hout |
22-02 | | | | nb | | eleonora francioni (1978) | antonio mastromarino (1978) - |