04-11 | | | | zh | € 45 | sieradenset kristal goudkleur: oorstekers, ring, hanger |
04-11 | | | | ge | € 100 | kristallen kroonluchter |
04-11 | | | | nb | | tisento ketting hanger |
02-11 | | | | dr | € 10 | sun catcher |
02-11 | | | | dr | € 20 | sun catcher |
02-11 | | | | fr | | 2 tafellampen voor 70 euro |
02-11 | | | | ze | € 6 | oorbellen bal infiniti kristal |
01-11 | | | | zh | | hanglamp met licht en kristallen hangers |
01-11 | | | | ut | | diverse brocante wandlampen met kristallen |
01-11 | | | | zh | | zilveren verzilverde armband met steentje eraan |
31-10 | | | | zh | | kristallen hanglamp |
27-10 | | | | ge | | zilveren ketting met hanger |
25-10 | | | | zh | € 6 | prachtige kristallen relegie hanger |
| | | | nb | € 250 | prachtige porseleinen gesigneerde staande lamp 50 cm hoog |
| | | | nh | € 75 | trio retro (design) hanglampen - €60 voor 3 lampen |
| | | | fr | € 19 | oorbellen creolen swarovski kristal nieuw goud zilver parel |
| | | | ge | | kristallen hanglamp/kroonlichter |
| | | | nb | € 150 | kristallen kroonluchter |
| | | | nh | € 30 | zinzi swarovski hanger zilver kristal |
| | | | nb | | gerestaureerde kristallen staande kroonluchter |
| | | | zh | € 5 | carneool hanger |
| | | | nb | | ketting lang kunstof diamant |
| | | | zh | € 5 | oorbellen |
21-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 7 |
21-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 9 |
21-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 10 |
21-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 12 |
21-10 | | | | nh | € 7 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hanger nr 16 - 9 gram |
21-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 11 |
21-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 12 |
21-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 18 |
21-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 16 |
20-10 | | | | nh | € 9 | sneeuwvlok obsidiaan donut hanger nr 9 - ø 3cm |
20-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 10 |
20-10 | | | | nh | € 7 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hanger nr 15 - 9 gram |
20-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 7 |
20-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 9 |
20-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 10 |
20-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 12 |
20-10 | | | | nh | € 7 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hanger nr 16 - 9 gram |
20-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 12 |
20-10 | | | | nh | € 10 | sneeuwvlok obsidiaan ovaal edelsteen hanger nr 11 |
20-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 18 |
20-10 | | | | nh | € 8 | sneeuwvlok obsidiaan doorboorde hart hanger ± 3 cm nr 16 |
12-05 | | | | nb | € 23 | orgone hartvormige chakrahanger met spiraal |
24-02 | | | | nb | | kroonluchter, (120 cm.) - rococo stijl - brons, kristal - |
13-02 | | | | nb | | gigantische 12-lichts kroonluchter (1) |
11-02 | | | | nb | | gaetano sciolari - kroonluchter (1) |
02-02 | | | | nb | | leucos - hanglamp - silhouette s |
21-01 | | | | nb | | hanglamp - brons (verguld), kristal - begin 20e eeuw |
07-12 | | | | nb | | gigantische kroonluchter (1) |
22-01 | | | | ov | € 1.000 | charlene kroonluchter ijzer en kristal met organza kapjes |
02-08 | | | | nb | | cosyart uw webwinkel voor woningdecoratie |
29-06 | | | | gr | | 't kralenstulpje - kom eens rondneuzen |