07-10 | | | | nb | € 110 | prachtig mariabeeld knielende maria met kindje |
07-10 | | | | nb | € 120 | mooi mariabeeld o.l.v in het zand roermond |
06-10 | | | | nh | € 25 | mariabeeld |
06-10 | | | | nb | € 60 | antiek frans porseleinen mariabeeld maria van lourdes |
05-10 | | | | nb | € 70 | prachtig mariabeeld voor binnen of buiten |
01-10 | | | | nb | | prachtig houten mariabeeld |
01-10 | | | | nb | | prachtig oud houtsnijwerk maria met kindje jezus op de arm |
01-10 | | | | nb | | prachtig mariabeeld: onze lieve vrouwe van den bosch |
01-10 | | | | nb | | prachtig oud italiaans mariabeeld met kindje jezus op de arm |
01-10 | | | | nb | | prachtig oude wandhanger mariabeeld met kindje jezus op de |
01-10 | | | | nb | | prachtig sereen gipsen mariabeeld met kindje jezus op de arm |
30-09 | | | | | | prachtig sleets mariabeeld |
29-09 | | | | nb | | brocant mariabeeld met kind en engelen |
25-09 | | | | ge | € 40 | mooi mariabeeld |
23-09 | | | | nb | € 33 | houten mariabeeld maria met kindje |
22-09 | | | | nb | € 190 | prachtig groot mariabeeld p. verbraak tilburg |
21-09 | | | | li | € 50 | brocant mariabeeld maria mooie kleuren |
19-09 | | | | nb | | mariabeeld met kind gesigneerd |
18-09 | | | | nb | € 100 | prachtig belgisch mariabeeld maria borstbeeld |
18-09 | | | | nb | € 430 | prachtig mariabeeld maria van lourdes |
16-09 | | | | fr | € 75 | prachtig mariabeeld |
08-09 | | | | nb | | prachtig mariabeeld wandhanger |
25-08 | | | | ut | | albasten mariabeeld uit italië |
22-08 | | | | nb | | houten mariabeeld |
21-08 | | | | nb | € 65 | mooi mariabeeld |
14-08 | | | | li | € 65 | prachtig brocant mariabeeld maria beeld |
09-08 | | | | nb | € 60 | prachtig italiaans mariabeeld wonderdadige maria |
03-08 | | | | ov | € 32 | goebel hummel mariabeeld gemerkt |
24-06 | | | | nb | € 95 | prachtig mariabeeld hummel goebel muurbeeld |
07-10 | | | | ov | | prachtig mariabeeld - kind, super mooi vol stenen beeld op |
07-10 | | | | ov | | prachtig mariabeeld - kind, super mooi vol stenen beeld |
07-10 | | | | ov | | maria met kind, vol steen oxide |
07-10 | | | | ov | | maria met kind, vol steen oxide op sokkel |
07-10 | | | | ov | | mooi mariabeeld vol steen-oxid in bidkapel vol steen |
07-10 | | | | ov | | mooi mariabeeld vol steen-oxid |
07-10 | | | | ov | | maria beeld biddend, vol steen |
07-10 | | | | ov | | maria met kindje jezus, gietijzer, prachtig beeld |
07-10 | | | | ov | | madonna beeld, vol steen |
07-10 | | | | ov | | maria met kind, vol steen |
07-10 | | | | ov | | mooi mariabeeld vol steen in bidkapel vol steen |
07-10 | | | | ov | | mooi mariabeeld vol steen |
07-10 | | | | ov | | maria met kind in de arm, vol steen, onbehandeld |
07-10 | | | | ov | | mariabeeld vol steen, prachtig in detail , kleur oxid |
07-10 | | | | ov | | maria met kind in de arm, vol steen, grijs |
22-05 | | | | nh | € 200 | beeld maagd heilige maria met kind |
05-05 | | | | nh | € 460 | kapel , jos |
05-05 | | | | nh | € 400 | bid kappel , kappel , met beeld maria |
05-05 | | | | nh | € 450 | tuinbeeld heilige maria met kindje jezus |
05-05 | | | | nh | € 120 | maria met kind , tuinbeeld |
05-05 | | | | nh | € 140 | maria met kind, religie , tuinbeeld |
05-05 | | | | nh | € 190 | tuinbeeld met sokkel , heilige maria |
05-05 | | | | nh | € 50 | heilige maria met kindje jezus , tuinbeeld |
05-05 | | | | nh | € 75 | maria beeld , jose 2 |
05-05 | | | | nh | € 45 | religieuze gift , heilige maria |
04-05 | | | | nh | € 30 | sculptuur van de heilige maria |
04-05 | | | | nh | € 43 | beton beeld , heilige maria |
17-01 | | | | nb | | groot beeld maria met kind - hout |
15-12 | | | | nb | | 50 cm - maria en kindje jezus - 3.3 kilo - steen/graniet |
03-12 | | | | nb | | beeld (1) - barok - linde hout |