24-09 | | | | ge | € 35 | prachtige art deco zilver onyx parelmoer markasiet broche |
24-09 | | | | ge | € 130 | prachtige antieke scandinavische art deco zilver broche |
24-09 | | | | fr | € 75 | antieke zilveren art deco ring |
24-09 | | | | ge | € 180 | prachtige egyptische zilver art deco toetanchamon oorbellen |
22-09 | | | | ze | € 25 | zilveren art brut armband met bronzen details |
22-09 | | | | ov | € 35 | n582 prachtige zilveren ring art deco stijl maat 17,25 |
22-09 | | | | nb | | gebroeders reggers, art deco zilveren broche maansteen |
21-09 | | | | nb | € 75 | prachtige antieke zilveren damens portret hanger 835 |
21-09 | | | | ge | € 90 | art deco aquamarijn hanger, zilver 835 |
21-09 | | | | ze | € 35 | prachtige zilveren brutalistische kettinghanger |
20-09 | | | | ge | € 75 | prachtige art deco zilver amazoniet ring |
20-09 | | | | nb | € 35 | prachtige grote zilveren art nouveau broche [066] |
17-09 | | | | nh | | groen art nouveau likeur set met zilveren 20/30 er jaren |
11-09 | | | | ge | € 75 | jugendstil art nouveau zilveren hanger |
11-09 | | | | nb | | prachtig verzilverd bestekset 30delig |
01-09 | | | | fr | € 45 | antieke zilveren hanger art deco |
25-08 | | | | | | art nouveau borstel zilver - william neal |
09-08 | | | | nb | | prachtige antieke zilveren armband - art deco |
22-07 | | | | nb | | zilveren art nouveau lorgnet |
05-07 | | | | | | antiek zilveren art deco gebogen sigarettenkoker birmingham |
24-09 | | | | ov | | mooie zwart-zilveren olifantenkop wandornament, prachtig |
28-06 | | | | nh | € 18.000 | jaguar xk 4.2 v8 | liquid silver | youngtimer |
25-04 | | | | zh | | tweedehands olympus om-d e-m10 mark ii body zilver cm9177 |
28-02 | | | | zh | | tweedehands olympus om-d e-m10 mark ii body zilver cm8330 |
03-12 | | | | zh | | tweedehands olympus om-d e-m10 mark ii body zilver cm7192 |
27-06 | | | | nb | | antiek gouden art nouveau hanger met diamanten aan gouden |
27-06 | | | | nb | | antieke art nouveau brochette met diamant |
28-02 | | | | nb | | art deco hanger met cabochon van gallalith - hanger met |
28-02 | | | | nb | | 8 art deco schoolhaken 1930 (8) |
24-02 | | | | nb | | akoya-perlenkette in matinee-länge - 835 akoya parels |
22-02 | | | | nb | | exclusieve zebrastof -500x140cm - rood - katoen - 21e eeuw |
21-02 | | | | nb | | poinçon orfèvrerie de france gm - schitterend thee- en |
20-02 | | | | nb | | jugendstil zakhorloge zilver goud eind 19e eeuw - zilver |
20-02 | | | | nb | | decoratief object - 3d framed porsche 911 (930) turbo - |
19-02 | | | | nb | | 925 zilver - collier met hanger |
18-02 | | | | nb | | no reserve price - albert charlent - broodmand - hout |
17-02 | | | | nb | | 925 zilver - ring |
16-02 | | | | nb | | art deco evin kristiansen & amp; lande norway - 925 zilver - |
15-02 | | | | nb | | 800 zilver - armband |
14-02 | | | | nb | | j.c. van der ree - schoonhoven - nederland - art nouveau |
13-02 | | | | nb | | antique art nouveau - flowers- signet ring unengraved - 925 |
12-02 | | | | nb | | no reserve art deco duette brooch - 925 zilver - broche |
12-02 | | | | nb | | art-deco/markasiet/gesigneerd - 835 zilver - armband |
11-02 | | | | nb | | lightmakers bv - bureaulamp, tafellamp (2) - modern - |
26-01 | | | | nb | | exclusieve zebrastof -300x280cm - grijs - katoen - 21e eeuw |
24-01 | | | | nb | | henning koppel voor georg jensen - 925 zilver - oorbellen |
21-01 | | | | nb | | boulenger paris - bestek (75) - verzilverd |
08-01 | | | | nb | | menneville - sculptuur - 'sur le passarelle' |
31-03 | | | | nh | | rolls-royce silver ghost tourer - full restoration by a.j |
18-11 | | | | | | unieke art deco trouwring |
20-03 | | | | | | art deco cocktail ring met diamant |