23-09 | | | | fr | | 5 oude rijwiel belasting plaatjes zie foto |
23-09 | | | | nh | € 5 | rijwiel belasting plaatjes vanaf 1934 |
22-09 | | | | nh | | rijwiel belasting plaatjes belgíe |
21-09 | | | | gr | | rijwiel belasting plaatjes 3 stuks |
17-09 | | | | ze | € 8 | rijwiel belasting plaatje 1937 / ' 38 |
13-09 | | | | ge | | rijwiel belasting plaatjes |
13-09 | | | | zh | | 18 antiek koperen rijwiel belasting plaatjes fietsplaatjes |
11-09 | | | | zh | | bodemvondsten rijwiel belasting plaatje 1937-1938 |
05-09 | | | | li | € 200 | rijwiel belasting plaatjes 1924-1941 |
24-08 | | | | nb | | rijwielbelasting plaatjes (1934 tot en met 1941) |
16-08 | | | | zh | | rijwielbelastingplaatje verzamelen belasting koper rijwiel |
13-08 | | | | nh | | rijwiel belastingplaatje 1930-1931 |
04-08 | | | | nb | € 10 | rijwielbelasting plaatje 1939-1940 |
01-08 | | | | nb | € 230 | rijwiel belasting plaatjes |
01-08 | | | | zh | € 20 | rijwiel belasting plaatje 1937 1938 prachtig |
29-07 | | | | nb | € 16 | ijwielbelastingplaatje 1940-1941 |
25-07 | | | | fr | € 8 | fiets rijwiel belasting plaatjes rijwielbelasting plaatjes |
24-07 | | | | nh | | rijwiel belasting 1938 - 1939 |
24-07 | | | | nb | € 8 | rijwiel belasting plaatje 1933-1934 (240724) |
12-07 | | | | nb | € 8 | rijwielbelasting plaatje 1939-1940 |
15-06 | | | | fr | € 20 | lotje bodemvondsten wo2 |
08-06 | | | | nh | | rijwiel belasting plaatjes 1932 - 1939 |
24-04 | | | | fr | € 450 | vespa ciao 50ccm van begin jaren 70 met snor kenteken |
22-04 | | | | ge | € 13.000 | ford kuga 1.5 trend //key-less//parkeersensoren//lm-velgen |
22-04 | | | | ge | € 4.500 | dacia sandero 1.2 blackline |
16-03 | | | | ge | € 8.000 | peugeot 2008 1.2 vti allure pack premium plus |
16-01 | | | | ge | € 17.000 | peugeot 208 1.2 puretech active pack //navigatie via |
09-11 | | | | nh | € 25.000 | kawasaki z h2 se pre-order nnu (bj 2024) |
19-07 | | | | nh | € 25.000 | kawasaki z h2 se (bj 2023) |
22-02 | | | | fr | € 400 | kawasaki kz 750 b kz 750 b |
22-02 | | | | fr | € 400 | yamaha tour xj 650 |
22-02 | | | | nb | | zeldzame vooroorlogse rijwielbelastingsplaatjes (4) - hout |
19-07 | | | | ut | € 36.000 | chausson flash 08 (bj 2010) |
28-09 | | | | ut | € 53.000 | hymer carado a 361 (bj 2017) |