22-11 | | | | ge | | wandel stok met zilveren handvat . |
22-11 | | | | zh | € 15 | luxe super li-gew. alu. wandelstok |
19-11 | | | | ze | | sjieke wandelstok met jaguar handvat |
18-11 | | | | ge | € 10 | wandelstok |
18-11 | | | | dr | | afrikaanse wandelstok |
18-11 | | | | dr | € 10 | wandelstok met dubbel handvat |
17-11 | | | | nh | € 10 | inklapbare wandelstokken |
17-11 | | | | nb | | wandelstok bokkenpoot |
16-11 | | | | ov | € 43 | metalen wandelstok met een handgranaat als handvat |
15-11 | | | | fr | | wandelstok met zilveren handvat |
15-11 | | | | ge | € 12 | wandelstokken forclaz 100 comfort |
08-11 | | | | nh | | wandelstok met verrekijker |
| | | | ut | € 15 | wandelstok met dubbel handvat, ledlamp en alarm (nieuw) |
| | | | zh | € 140 | wandelstok brons hout hond saluki hazewindhond borzoi |
| | | | ut | € 8 | kleurige wandelstok |
22-05 | | | | nh | € 50 | wandelstok, cobra |
22-05 | | | | nh | € 33 | wandelstok, met cobrakop, messing , cobra |
24-02 | | | | nb | | wandelstok - hout, keramiek, messing - tweede helft 20e eeuw |
24-02 | | | | nb | | een ongewone maçonnieke, ceremoniële wandelstok. handvat |
22-02 | | | | nb | | een stijlvolle nieuwe duikhelm wandelstok - handvat |
22-02 | | | | nb | | wandelstok, zwaan - hout, legering - midden 20e eeuw |
22-02 | | | | nb | | walking stick with four faces buddha - hout - recent |
22-02 | | | | nb | | een zeer elegante jaguar auto wandelstok |
21-02 | | | | nb | | wandelstok - been, hout, koper - eerste helft 20e eeuw |
15-02 | | | | nb | | wandelstok - hout - tweede helft 20e eeuw |
15-02 | | | | nb | | een jacht-, zelfverdedigings-, wandelstok voor eenden |
14-02 | | | | nb | | wandelstok - birch, goud, messing - eind 20e eeuw |
12-02 | | | | nb | | een prachtige, burggraaf, aristocratische wandelstok - |
12-02 | | | | nb | | bijzondere wandelstok. handvat uitgevoerd als hamer - |
12-02 | | | | nb | | een , nieuwigheid , mapamundi - aardekaart , wandelstok |
11-02 | | | | nb | | wandelstok - hout, alpacca - begin 20e eeuw |
10-02 | | | | nb | | een , zelfverdediging , ongebruikelijk vrijmetselaar |
10-02 | | | | nb | | een zeer elegante jaguar auto wandelstok - brons |
08-02 | | | | nb | | oude stok - eerste helft 20e eeuw |
05-02 | | | | nb | | een indrukwekkende, vrijmetselaar vanitas vanitatis |
05-02 | | | | nb | | wandelstok - hout - tweede helft 20e eeuw |
05-02 | | | | nb | | wandelstok, kompas - italië - hout, verzilverd - midden 20e |
31-01 | | | | nb | | een markies, diplomatiek, ceremonieel, wandelstok - |
29-01 | | | | nb | | wandelstok, leeuw - italië - hout, verzilverd - midden 20e |
26-01 | | | | nb | | een zelfverdediging, ongebruikelijke wandelstok. handvat |
25-01 | | | | nb | | wandelstok - hout - tweede helft 20e eeuw |
24-01 | | | | nb | | een ongewone vanitas vanitatis - memento mori |
21-01 | | | | nb | | wandelstok, m. theresia - italië - hout, verzilverd - |
20-01 | | | | nb | | een koninklijke, ceremoniële, wandelstok. greep uitgevoerd |
16-01 | | | | nb | | een kolonel, kompas, wandelstok. handvat ontworpen als een |
15-01 | | | | nb | | een golf stijlvolle wandelstok in art nouveau-stijl |
13-01 | | | | nb | | wandelstok van een paardenhandelaar - bamboe, aluminium - |
13-01 | | | | nb | | een art nouveau stijl, stijlvolle wandelstok. handvat |
13-01 | | | | nb | | a, stijlvol, baron, diplomatiek, ceremonieel, wandelstok |
09-01 | | | | nb | | wandelstok, een systeem - verborgen vulpen en potlood - |
08-01 | | | | nb | | wandelstok, mastiff - hars, hout, messing, zilver - tweede |
08-01 | | | | nb | | beeld, figuur/beeld (4) - brons, koper |
01-01 | | | | nb | | elegante wandelstok - hout, legering - 20e eeuw |
01-01 | | | | nb | | oude stok - hout - eerste helft 20e eeuw |
25-12 | | | | nb | | oude wandelstok - hout - midden 20e eeuw |
25-12 | | | | nb | | wandelstok met knop en handvat bewerkt in 800 zilver - |
24-12 | | | | nb | | wandelstok, ram - hout, messing, zilver - tweede helft 20e |
17-12 | | | | nb | | wandelstok (2) - hout, messing |
13-12 | | | | nb | | een ongewone wandelstok voor zelfverdediging. handvat |
11-12 | | | | nb | | spectaculaire wandelstok bastone da passeggio cane |
09-12 | | | | nb | | wandelstok, keizer - italië - hout, verzilverd - midden 20e |
09-12 | | | | nb | | 2 vintage wandelstokken met geheim vak (2) - glas, hout |
08-12 | | | | nb | | een boot - jachtkapitein, anker wandelstok - verzilverd - |
07-12 | | | | nb | | elegant antique solid brass and rosewood jaguar walking |
05-12 | | | | nb | | wandelstok - hout, schilderen - eerste helft 20e eeuw |